Hakkımızda

Hakkımızda

Uzun yıllar boyunca tecrübesine tecrübe ve bilgisine bilgi katarak ilerleyen Hakan panel çit firması sektörde lider konumda olabilmenin onurunu duyar. Üretimlerinden montaj hizmetlerine kadar her konuda hassasiyetli davranan firma çalışma prensiplerine gösterdiği saygı ve özverili çalışma standartı ile müşteri memnuniyetini firmanın vizyonunu belirleyen misyon özellikleri arasında barındırıyor.

Panel Çit Firması: Hakan panel çit firmasının kalitesi firmanın çalışma prensiplerini konu alıp bu prensipler şöyle sıralanabilir: Kaliteli malzeme kullanımı, zamanında teslim imkanı, sağlam bir işçilik ve tüm bunlar neticesinde müşteri memnuniyeti beklentisi.
Kaliteli Malzeme Kullanımı: Firmamız panel çitlerin üretiminde her daim kaliteli malzeme kullanımını önemser. İş ahlakına verdiği değer ile ünlenen firma malzemelerin kaliteli olmasını sağlayarak bir defa tercih edilen ürünün uzun yıllar kullanımına imkan sağlamış olur. Panel çit modellerini kalite alt yapısı ile çeşitlendiren firma müşteri memnuniyetini böyle bir püf nokta sağlamayı başarır.
Panel Çit Ve Çit Ürünleri: Panel çit sistemleri, tel çit sistemleri, panel çit kapı sistemleri, ekosmart bariyer sistemleri, jiletli tel sistemleri, kayar kapı motoru, galvaniz trapezli saç levhalar, rüzgar kesici çit filesi gibi bir çok ürün Hakan panel çit firmasında ekonomik ve kalite unsurları esas alınarak üretilir ve ürünlerin montajı yapılır.

Misyon

Firma olarak bizler yapmış olduğumuz işleri büyük bir titizlik ile yapmaktayız. Müşterilerimizin memnuniyeti firma olarak bizlerin en önem verdiği değerler arasında yer almaktadır.

Vizyon

Hakan Panel Çit, firması olarak bizler hedef olarak kendimize sektörde en büyük olmayı hedeflemektedir. Yapmış olduğumuz hizmetleri gün geçtikçe arttırarak herkese adımızı duyurmak vizyonlarımız arasında yer almaktadır.


Bizimle İletişime Geçin:   +90 (212) 510 11 45